Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Solution FAST 200 + Samostmievacia kukla

Set zváračky SOLUTION FAST 200 s príslušenstvom a samostmievacej zváračskej kukly SOLUTION TS-616, určeného pre zváranie obalenou elektródou v domácich podmienkach a pre zváranie ľahkých oceľových konštrukcií.
Prečítajte si viacShow less
225,00 € (s DPH)
Dodanie 2 - 4 dní
Kód produktu:
01879
Pridať do zoznamu želaní
Popis

Zvárací invertor prekvapuje výnimočným zváracím výkonom s peknou kresbou zvaru. Celý zvárací invertor je vložený do veľmi kompaktného kovového obalu s plastovými predným aj zadným čelom. Nechýba pevná rúčka (madlo) a otvory pre upevnenie ramenného popruhu (je súčasťou balenia). Celý vnútorný priestor zváračky je veľmi vzdušný, čo umožňuje dobre prúdenie chladiaceho vzduchu z ventilátora, ale aj údržbu (čistenie) zváračky.

Obsluha je veľmi jednoduchá. Ovládací panel má jeden otočný gombík pre nastavenie vhodného zváracieho prúdu (od 20 Ampérov do 200 Ampérov) a displej ktorý zobrazuje túto nastavenú hodnotu. Zvárať môžete obalenou elektródou (rutilovou, bázickou, nerezovou, liatinovou, ...). Zvárací invertor má prednastavené funkcie: HOT START (pre dokonalé zapálenie zváracieho oblúka), ANTI STICK (pre zníženie zváracieho prúdu pri skrate - prilepením elektródy), ARC FORCE (pre stabilizáciu horenia oblúka).

Zvárací invertor je určený pre tých, ktorí potrebujú mať dobrú zváračku vždy pripravenú po ruke. Zvládne domáce (hobby) zváračské práce, práce pri údržbách, drobných opravách a pre zváranie ľahkých oceľových konštrukcií. Napájanie nie je energeticky náročne a môžete ju napájať priamo z bežnej domácej zásuvky s istením štandardne 16 Ampérovým ističom.

Súčasťou setu je plnohodnotná profesionálna zváračská samostmievacia kukla série TS-616 s veľkosťou priezoru 100 x 45 mm, štvoricou senzorov svetla, nastaviteľným zatmavením v rozsahu DIN 9 až 13 + mód na brúsenie, ultra-čistou technológiou priezoru TRUE CELOR LCD (skutočný, farebne neskreslený pohľad), štvorramenným všetkými smermi nastaviteľným hlavovým krížom. Samostmievacia jednotka je napájaná vymeniteľnou batériou, ktorú príležitostne dobíja solárny článok.
BONUS NAVYŠE:

3 metrový kábel s držiakom elektród,
3 metrový kábel s ukostrovacou svorkou,
samostmievacia kukla TS-616 čierno-červená s logom TECH SOLUTION,
jedna vonkajšia a jedna vnútorná ochranná fólia pre samostmievaciu kuklu,
kladivko/kefa,
popruh na rameno,
balíček rutilových elektród,
balíček bázických elektród.

Tabuľka vlastností

Vstupné napätie 230V
Príkon 5,3 KVA
Napätie na prázno 60V
Prúdový rozsah 20 - 200A
Zaťažovateľ 60% 200A
Zaťažovateľ 2 100% 155A
Priemer elektród MMA max 4,0 mm
Používané elektródy MMA rutilové, bázické, nerezové, hliníkové
Krytie IP21
Váha [kg] 3,7
Rozmer (d x š x v) [mm] 280 x 118 x 190

 

Prečítajte si viacShow less
Detaily produktu
01879
Mohlo by vás zaujať
Dodanie 2 - 4 dní
Kód: 01877
907,20 € (s DPH)
Zvárací invertor s trojfázovým napájaním navrhnutý pre požiadavky náročného používateľa, so širokým prúdovým rozsahom a dobrou charakteristikou výkonu.
Dodanie 2 - 4 dní
Kód: 01875
450,00 € (s DPH)
Invertorová zváračka do podmienok, kde nie je možné zabezpečiť kvalitné napájanie (napr. cez predlžovací kábel, z elektrocentrály a podobne...).

Menu

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Vytvoriť si zdarma účet na používanie zoznamu prianí.

Prihlásiť sa