Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Stavebná chémia

Filtrovať podľa
Posledný kus skladom!
DEN BRAVEN
Kód: 00104
3,10 € (s DPH)
Jednozložkový tesniaci špárovací tmel, na báze akrylátové disperzie. Má vysokú prilnavosť na rôzne stavebné materiály, v kombinácií savý - nesavý, (betón, murivo, drevo, eloxovaný hliník, uPVC, apod.).
Dodanie 1 - 3 dní
DEN BRAVEN
Kód: 00098
2,31 € (s DPH)
Na tmelenie škár medzi rámami okien, dverí a murivom, rohových škár sadrokartónových konštrukcií, deliacich priečok, drevotrieskových dosiek a drevených výstuh a pod. Tmel je po vyzretí pretierateľný.
Dodanie 1 - 3 dní
DEN BRAVEN
Kód: 00099
2,31 € (s DPH)
Den Braven akrylový tmel hnedý je určený na tmelenie škár medzi rámami okien, dverí a murivom, taktiež na tmelenie rohových škár sadrokartónových konštrukcií, drevotrieskových dosiek a drevených výstuh, deliacich...
Posledný kus skladom!
FESTA
Kód: 01316
1,28 € (s DPH)
Aplikátor z mäkkého elastického materiálu na báze silikónu je určený pre čisté a hladké dokončenie tmelenie a nanášanie silikónu. Ľahko sa čistí. Nepoškodzuje hrany a nepoškriabe presklené plochy.
Dodanie 1 - 3 dní
DEN BRAVEN
Kód: 00119
5,42 € (s DPH)
Špeciálny prípravok – klzný prostriedok určený pre automobilový a strojársky priemysel, dielňu i domácnosť. Vlastnosti Okamžitá účinnosť; Chráni pred zamrznutím; Vodoodpudivý, chráni proti korózii a oxidácii;

Menu

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Vytvoriť si zdarma účet na používanie zoznamu prianí.

Prihlásiť sa